logo

reklam

Sosyal yardımlaşmaya Tosun damgası

Hendek Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfında görev yapacak olan bir köy ve bir mahalle muhtarının seçimi Hendek Ticaret Merkezi konferans salonunda yapıldı. Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan başkanlığında yapılan toplantıya  vakıf yönetimi, daire müdürleri ile birlikte kaymakam refiki Ömer Coşkun ve mahalle ile köy muhtarları, sivil toplum örgütü başkan ve yöneticileri   katıldılar.

SONY DSC 131219102
Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan toplantıda konuşma yapan kaymakam Ayhan; “ 4 yılın üzerinde  ilçede görev yapıyorum. Burada başta yerel yönetim olmak üzere daire müdürlerimiz ile birlikte ortak çalışmalarla güzel işlere imza attıklarını belirterek  Sosyal yardımlaşma Vakfı olarak ilçeye çok şeyler kazandırdık” dedi ve  yardımın mali portresini açıkladı.
Konuşmaların ardından  seçimlere geçildi.  Hendek Sosyal Yardımlaşma vakfında köyleri temsilen iki dönemdir görev yapan  Hamdi Turna üçüncü kez karşısında aday olmadığı hasebi ile seçilirken, geçen yıl aday olup yapılan oylama sonucu berabere kalındığında “ ben Mustafa arkadaşımın lehine seçimden çekiliyorum” diyerek çekilen Yeşilyurt mahalle muhtarı İbrahim Tosun tek aday olarak katıldı ve oy birliği ile  Hendek Sosyal Yardımlaşma Vakfında 2014 yılında görev aldı. Yapılan oylama sonrasında muhtarlara söz veren kaymakam Ayhan, dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.
Share
593 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ